C8091A Staples, 5K pages
- Brand: HP
- Category:
- SKU: C8091A
- EAN: 0725184580185 7251845801854 50 ...5801854 5051749584967 4053162280496 0823019604355 0804993453481 0806791991790 5053676893600 4250905207325 5102014023435 5054533042605 5705965552469 0172302792010 0700580259620 5051964025184more
Offer details
Related Products
Description
Compatible Printers: HP LaserJet M 9050 MFP, HP LaserJet 9040 MFP, HP LaserJet 9050 DN, HP LaserJet 9000 HNF, HP LaserJet 9000 N, HP LaserJet 9000 L MFP, HP LaserJet 9050 Series, HP LaserJet 9040 N, Troy 9000 Series, HP LaserJet 9040 Series, HP LaserJet 9050 MFP, HP LaserJet 9050, HP LaserJet 9000, HP LaserJet M 9040 MFP, HP LaserJet 9050 N, HP LaserJet 9040 DN, HP LaserJet 9000 MFP, HP LaserJet 9000 DN, HP LaserJet 9000 HNS, Troy 9000 Micr EX, Troy 9000 Micr EX Secure, HP LaserJet 9040, Canon LBP-5060
Specifications
| Features | |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Compatibility | HP LaserJet Multifunction printers: 4730, CM4540, CM4730, CM6030, CM6040, 9040, 9050, M4345, M4555fskm, M5035, M9040, M9050; HP Color LaserJet printers: 4700, CP6015 |
| Weight | 8.11 oz (230 g) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 8.11 oz (230 g) |
| Width | 3.7" (94 mm) |
| Depth | 1.57" (40 mm) |
| Height | 1.65" (42 mm) |
| Technical details | |
| Compatibility | HP LaserJet Multifunction printers: 4730, CM4540, CM4730, CM6030, CM6040, 9040, 9050, M4345, M4555fskm, M5035, M9040, M9050; HP Color LaserJet printers: 4700, CP6015 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184580185 |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184580185 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 44101707 |