HP 8GB DDR5 (1x8GB) 4800 SODIMM NECC Memory
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 4M9Y4AA
- EAN: 0196068961244
Offer details
Related Products
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China, Vietnam, South Korea |
| UNSPSC-code | 32101602 |
| Memory | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Country of origin | China, Vietnam, South Korea |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Other features | |
| Country of origin | China, Vietnam, South Korea |
| UNSPSC-code | 32101602 |