HP DesignJet 44-in Spindle
- Brand: HP
- Category:
- SKU: Q6709A
- EAN: 0883585043897 0000088358512 57 ...8358512 5704327457183 5051749618402 4053162297418 0797146033558 0638084656754 8835850438978 0999998198014 5054533070448 0782695336274 3609740146541 2001373831008 0999992588514 88358512more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Weight | 3.97 lbs (1.8 kg) |
| Size (imperial) | 44" |
| Dimensions (WxDxH) | 49.6 x 5.91 x 5.91" (1260 x 150 x 150 mm) |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 3.97 lbs (1.8 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 49.6 x 5.91 x 5.91" (1260 x 150 x 150 mm) |
| Packaging data | |
| Package weight | 4.41 lbs (2 kg) |
| Package width | 49.6" (1260 mm) |
| Package height | 6.1" (155 mm) |
| Package depth | 6.1" (155 mm) |
| Technical details | |
| Weight | 3.97 lbs (1.8 kg) |
| Size (imperial) | 44" |
| Package weight | 4.41 lbs (2 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 49.6 x 5.91 x 5.91" (1260 x 150 x 150 mm) |
| UNSPSC-code | 44101721 |
| Package width | 49.6" (1260 mm) |
| Package height | 6.1" (155 mm) |
| Package depth | 6.1" (155 mm) |