HP DesignJet Z Pro Series 64-in Multifunction Roll
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 7HC74A
- EAN: 0193905301942
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HP DesignJet Z6 Pro, Z9+ Pro printers |
| Country of origin | Malaysia |
| Weight & dimensions | |
| Width | 77.2" (1960 mm) |
| Depth | 20.1" (510 mm) |
| Height | 24.8" (630 mm) |
| Weight | 92.6 lbs (42 kg) |
| Packaging data | |
| Package width | 78" (1980 mm) |
| Package depth | 20.9" (530 mm) |
| Package height | 25.6" (650 mm) |
| Package weight | 99.2 lbs (45 kg) |
| Technical details | |
| Compatibility | HP DesignJet Z6 Pro, Z9+ Pro printers |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 44103116 |