HP Designjet 42-in Spindle
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CQ753A
- EAN: 0884962904725 0971498957162 88 ...8957162 8849629047254 0701422082963 0132018307076 0115971162135more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) | 45.6 x 6.89 x 6.89" (1158 x 175 x 175 mm) |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Country of origin | Malaysia |
| Weight & dimensions | |
| Dimensions (WxDxH) | 45.6 x 6.89 x 6.89" (1158 x 175 x 175 mm) |
| Packaging data | |
| Package weight | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Package width | 10.2" (260 mm) |
| Package height | 50" (1270 mm) |
| Package depth | 10.6" (270 mm) |
| Technical details | |
| Package weight | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 45.6 x 6.89 x 6.89" (1158 x 175 x 175 mm) |
| UNSPSC-code | 44101721 |
| Package width | 10.2" (260 mm) |
| Package height | 50" (1270 mm) |
| Package depth | 10.6" (270 mm) |