Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Paper tray |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Singapore, Malaysia, Spain |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 440.9 lbs (200 kg) |
| Package width | 70.2" (1782 mm) |
| Package depth | 40.3" (1023 mm) |
| Package height | 58.9" (1497 mm) |
| Package weight | 440.9 lbs (200 kg) |
| Packaging data | |
| Package width | 70.2" (1782 mm) |
| Package depth | 40.3" (1023 mm) |
| Package height | 58.9" (1497 mm) |
| Package weight | 440.9 lbs (200 kg) |
| Technical details | |
| Country of origin | Singapore, Malaysia, Spain |
| UNSPSC-code | 44101705 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195697641275 |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195697641275 |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44101705 |
| Country of origin | Singapore, Malaysia, Spain |