HPE 146GB 15K rpm Hot Plug SAS 3.5 Single Port Hard Drive internal hard drive 15000 RPM 3.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 375872-B21
- EAN: 0829160625676 0102646272930 50 ...6272930 5051964117650 0102646221921 0132017820781 8291606256768 3662655010024 5711045861253 0102646275696more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPQ 146GB 15K HS SAS HD |
375872-B21 |
Related Products
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 146 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 146 GB |
| Power | |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Technical details | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Interface | SAS |
| Hot-swap | Yes |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Interface | SAS |