HPE StorageWorks M6625 disk array Rack (2U) Black, Silver
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: AJ840A
- EAN: 7330381096631 8844200609326 57 ...0609326 5712505498798 8032976091364 0884420060932 7612392227519 4948382581778 5054484875307more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Storage | |
|---|---|
| Number of storage drives supported | 25 |
| Storage drive interface | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Storage drive size | 2.5" |
| Maximum supported storage capacity | 150 TB |
| Ports & interfaces | |
| SAS host port | Yes |
| Technical details | |
| Product colour | Black, Silver |
| Chassis type | Rack (2U) |
| Design | |
| Product colour | Black, Silver |
| Chassis type | Rack (2U) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 16" (406.4 mm) |
| Depth | 23.5" (596.9 mm) |
| Weight | 54 lbs (24.5 kg) |
| Height | 30" (762 mm) |