J8J96A Staples, 5K pages
- Brand: HP
- Category:
- SKU: J8J96A
- EAN: 0190780619261 5711783916819
Offer details
Related Products
Description
Compatible Printers: HP LaserJet Enterprise MFP M 633 fh, HP LaserJet Enterprise M 608 dn, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M 632 z, HP LaserJet Enterprise M 609 x, HP LaserJet Enterprise M 608 Series, HP LaserJet Enterprise MFP M 632 fht, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M 631 dn, HP LaserJet Enterprise MFP M 631 dn, HP LaserJet Enterprise M 608 n, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M 630 Series, HP LaserJet Enterprise M 609 dn, HP LaserJet Enterprise M 609 Series, HP LaserJet Enterprise MFP M 632 h, HP LaserJet Enterprise M 608 x, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M 631 h, HP LaserJet Enterprise MFP M 631 z, HP LaserJet Enterprise MFP M 630 Series
Specifications
| Features | |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Compatibility | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z J8A13A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M682z J8A17A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 7.34 oz (208 g) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 7.34 oz (208 g) |
| Width | 3.7" (94 mm) |
| Depth | 1.57" (40 mm) |
| Height | 1.65" (42 mm) |
| Package width | 7.87" (200 mm) |
| Package weight | 15.9 oz (450 g) |
| Package height | 7.87" (200 mm) |
| Package depth | 7.87" (200 mm) |
| Packaging data | |
| Package width | 7.87" (200 mm) |
| Package weight | 15.9 oz (450 g) |
| Package height | 7.87" (200 mm) |
| Package depth | 7.87" (200 mm) |
| Technical details | |
| Compatibility | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z J8A13A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M682z J8A17A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780619261 |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780619261 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| UNSPSC-code | 44101707 |