Jabra 14174-00 headphone/headset accessory Cable
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14174-00
- EAN: 0706487016663 5706991019056
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Speak 810 |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Packaging data | |
| Package weight | 3.31 lbs (1.5 kg) |
| Package width | 10" (255 mm) |
| Package depth | 7.48" (190 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 14.7" (374 mm) |
| Master (outer) case length | 11.1" (282 mm) |
| Master (outer) case height | 5.67" (144 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 20 lbs (9.08 kg) |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |