Jabra 14201-29 headphone/headset accessory Cable
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14201-29
- EAN: 0706487012313 5706991013474
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra PRO 900 |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | RJ-9 |
| Connector 2 | USB A |
| Packaging data | |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package width | 6.3" (160 mm) |
| Package depth | 0.394" (10 mm) |
| Package height | 8.07" (205 mm) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 15.7" (399 mm) |
| Master (outer) case length | 23.4" (595 mm) |
| Master (outer) case height | 6.57" (167 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 4.59 lbs (2.08 kg) |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |