Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | EHS adapter |
| Brand compatibility | Alcatel |
| Product colour | Black |
| Compatibility | 80x9s |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Packaging data | |
| Package weight | 1.63 oz (46.1 g) |
| Package width | 8.86" (225 mm) |
| Package depth | 6.3" (160 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 23.2" (590 mm) |
| Master (outer) case length | 15.7" (399 mm) |
| Master (outer) case height | 6.57" (167 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 9.88 lbs (4.48 kg) |
| Products per master (outer) case | 80 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |