Jabra 14209-06 headphone/headset accessory Cable
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14209-06
- EAN: 0706487015284 5706991017298
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Packaging data | |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package width | 6.3" (160 mm) |
| Package depth | 0.394" (10 mm) |
| Package height | 9.06" (230 mm) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |