Lenovo T210 16" Toploader bag Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GX41L83769
- EAN: 0195892085898
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size | 16" |
| Package width | 16.1" (410 mm) |
| Package height | 1.89" (48 mm) |
| Package depth | 12.2" (310 mm) |
| Width | 15.4" (390 mm) |
| Weight | 16.4 oz (465 g) |
| Package weight | 16.4 oz (465 g) |
| Height | 2.17" (55 mm) |
| Depth | 10.8" (275 mm) |
| Features | |
| Product main colour | Black |
| Case type | Toploader bag |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 16" |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Design | |
| Case type | Toploader bag |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 16" |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Technical details | |
| Material | Polyester |
| Case type | Toploader bag |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 16.1" (410 mm) |
| Package height | 1.89" (48 mm) |
| Package depth | 12.2" (310 mm) |
| Package weight | 16.4 oz (465 g) |