RAM Mounts RAM-234-3FL holder Passive holder Laptop Black
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-234-3FL
- EAN: 7934429109378
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
S, RAM UNIVERSAL LAPTOP TOUGH TRAY FLAT ARM |
RAM-234-3FL |
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Laptop |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size | 17" |
| Power | |
| Built-in charger | No |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Height | 2.12" (54 mm) |
| Weight | 2.76 lbs (1.25 kg) |