RAM Mounts RAM-HC1U equipment case Briefcase/classic case Black
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-HC1U
- EAN: 0793442922763
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
S, UNPKD RAM HANDI-CASE SYSTEM |
RAM-HC1U |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Case type | Briefcase/classic case |
| Number of compartments | 1 |
| Material | Composite |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Inner width | 9.87" (250.8 mm) |
| Inner depth | 12.1" (308 mm) |
| Inner height | 1.41" (3.59 cm) |
| Packaging data | |
| Shoulder strap | No |