Tripp Lite N040-010-WH patch panel accessory
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N040-010-WH
- EAN: 0037332191953
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package width | 4" (101.6 mm) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package height | 7" (177.8 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Technical details | |
| Product colour | White |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332191950 |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 7" (177.8 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 8.11 oz (230 g) |
| Master (outer) case length | 1" (25.4 mm) |
| Master (outer) case height | 12" (304.8 mm) |
| Logistics data | |
| Country of origin | Taiwan |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 7" (177.8 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 8.11 oz (230 g) |
| Master (outer) case length | 1" (25.4 mm) |
| Master (outer) case height | 12" (304.8 mm) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332191950 |