HPE 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack optical disc drive Internal DVD-ROM Black
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 652232-B21
- EAN: 5052883808865 7427447477432 74 ...7477432 7427456333330 8978467377381 0808113021628 0163120530885 0745449858101 0151903088333 0804067405248 5054629290552 7427450119183 0787322248883 7427446092049 0886111563364 0012305247592 4053162258495 8861115633642 4948382819246 3609740147999 5057454828419 0787322249095 5054533407909 9865745914156 0132017579221 5054484407904 8978467401406more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Disc loading type | Tray |
| Product colour | Black |
| Internal | Yes |
| Performance | |
| Optical drive type | DVD-ROM |
| Interface | Serial ATA |
| Optical drive | |
| Disc loading type | Tray |
| Optical drive type | DVD-ROM |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Ports & interfaces | |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| S/PDIF out port | No |
| FireWire 800 | No |
| FireWire 400 | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 3.97" (100.8 mm) |
| Weight | 23.5 oz (665 g) |
| Height | 10.7" (273.1 mm) |
| Depth | 7.81" (198.3 mm) |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Number of optical discs | 1 discs |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| S/PDIF out port | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| FireWire 800 | No |
| FireWire 400 | No |