Jabra 0436-879 headphone/headset accessory Ear pad
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 0436-879
- EAN: 5706991013498 0706487008583 50 ...7008583 5054533098336 8032976138748 5054444581835 0858783051814 7330381244353 7331715006227 5711045730818 0872182845515 5014976018636 4054317022435 4050505013087 5054484098331more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Ear pad |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra GN2100 Jabra GN9120 |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package width | 1.97" (50 mm) |
| Package depth | 1.97" (50 mm) |
| Package height | 3.94" (100 mm) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |