Offer details
Related Products
Description
Holder for Jabra SPEAK 410 and Jabra SPEAK 510. Secure your speakerphone to the table.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mounting kit |
| Product colour | Black |
| Compatibility | PC |
| Packaging data | |
| Package width | 4.49" (114 mm) |
| Package depth | 4.88" (124 mm) |
| Package height | 7.4" (188 mm) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 220 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |