Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | QD |
| Connector 2 | RJ-10 |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 19.7" (0.5 m) |
| Packaging data | |
| Package weight | 0.353 oz (10 g) |
| Package width | 0.394" (10 mm) |
| Package depth | 0.394" (10 mm) |
| Package height | 7.87" (200 mm) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Cable type | Flat |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 160 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |