Offer details
Related Products
Description
QD Cord to RJ10, straight, 0,5 meters, standard-allocation
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | QD |
| Connector 2 | RJ10 |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 19.7" (0.5 m) |
| Packaging data | |
| Package weight | 17.6 oz (500 g) |
| Package width | 0.787" (20 mm) |
| Package depth | 1.18" (30 mm) |
| Package height | 3.94" (100 mm) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Cable type | Round |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 800 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |