Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | RJ-10 |
| Connector 2 | 3.5 mm |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Packaging data | |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package width | 1.97" (50 mm) |
| Package depth | 1.97" (50 mm) |
| Package height | 3.94" (100 mm) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Cable type | Round |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |