RAM Mounts RAM-GDS-DOCK-D2U mobile device dock station Tablet/Smartphone Black
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-DOCK-D2U
- EAN:
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
S, UNPKD RAM SMALL DESKTOP GDS DOCK |
RAM-GDS-DOCK-D2U |
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Basic device type | Tablet/Smartphone |
| Brand compatibility | Any brand |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Docking connector type | Micro-USB |
| Bluetooth | No |
| Audio output | No |
| HDMI | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 2.99" (76 mm) |
| Depth | 2.99" (76 mm) |
| Height | 2.01" (51 mm) |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |