Tripp Lite N030-010 wire connector RJ45 M Transparent
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N030-010
- EAN: 0037332147578 0163120571482 07 ...0571482 0784964000749 0373321475780 0168141527081 0100177282749more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Connector(s) | RJ45 M |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Transparent |
| Packaging data | |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package depth | 5.7" (144.8 mm) |
| Package width | 3.9" (99.1 mm) |
| Package height | 0.252" (6.4 mm) |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
| Package width | 3.9" (99.1 mm) |
| Package height | 0.252" (6.4 mm) |
| Connector(s) | RJ45 M |
| Connector contacts plating | Gold |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332147575 |
| Colour | |
| Product colour | Transparent |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 4.6" (116.8 mm) |
| Master (outer) case length | 8.9" (226.1 mm) |
| Master (outer) case height | 1.25" (31.8 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 6.35 oz (180 g) |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Country of origin | Taiwan |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332147575 |