Tripp Lite N033-001 wire connector White
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N033-001
- EAN: 0037332013156 0389722084926 01 ...2084926 0163120805600 0172302742022 0373320131564 0151486821754 0778890948084 0163120887736 0100177282763 0168141526992more
Offer details
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 0.701" (17.8 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Height | 0.902" (22.9 mm) |
| Depth | 1.5" (38.1 mm) |
| Packaging data | |
| Package weight | 0.353 oz (10 g) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package width | 4" (101.6 mm) |
| Package height | 6.75" (171.4 mm) |
| Technical details | |
| Connector 2 | RJ45 |
| Connector 1 | RJ45 |
| Package width | 4" (101.6 mm) |
| Package height | 6.75" (171.4 mm) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332013153 |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 6.4" (162.6 mm) |
| Master (outer) case length | 0.5" (12.7 mm) |
| Master (outer) case height | 9" (228.6 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 3.53 oz (100 g) |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332013153 |