Tripp Lite P222-050 keyboard/mouse cable Silver 598.4" (15.2 m)
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P222-050
- EAN: 0373321472260 0772040797171 00 ...0797171 0042111386383more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Cable length | 598.4" (15.2 m) |
| Technical details | |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Master (outer) case width | 13.7" (348 mm) |
| Master (outer) case length | 17.7" (449.6 mm) |
| Master (outer) case height | 10.9" (276.9 mm) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332147223 |
| Master (outer) case gross weight | 38.1 lbs (17.3 kg) |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Master (outer) case width | 13.7" (348 mm) |
| Master (outer) case length | 17.7" (449.6 mm) |
| Master (outer) case height | 10.9" (276.9 mm) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332147223 |
| Master (outer) case gross weight | 38.1 lbs (17.3 kg) |