Tripp Lite P504-003-SM VGA cable 35.8" (0.91 m) VGA (D-Sub) Black
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P504-003-SM
- EAN: 0373321633012 0037332163301 08 ...2163301 0827077663712more
Offer details
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Audio connector | Yes |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Cable length | 35.8" (0.91 m) |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Maximum resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 7" (177.8 mm) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package height | 9" (228.6 mm) |
| Package weight | 2.82 oz (80 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332163308 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 7" (177.8 mm) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package height | 9" (228.6 mm) |
| Package weight | 2.82 oz (80 g) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 11.4 lbs (5.17 kg) |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 14.3" (363.2 mm) |
| Master (outer) case length | 14" (355.6 mm) |
| Master (outer) case height | 6.1" (154.9 mm) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332163308 |