Tripp Lite P504-035 VGA cable 421.3" (10.7 m) VGA (D-Sub) Black
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P504-035
- EAN: 0735029209812 0037332185952
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Cable length | 421.3" (10.7 m) |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Certificates | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Packaging data | |
| Package width | 10" (254 mm) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package height | 12" (304.8 mm) |
| Package weight | 30.7 oz (870 g) |
| Other features | |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332185959 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 10" (254 mm) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package height | 12" (304.8 mm) |
| Package weight | 30.7 oz (870 g) |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 20.9 lbs (9.48 kg) |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 14.1" (358.1 mm) |
| Master (outer) case length | 13.8" (350.5 mm) |
| Master (outer) case height | 10.1" (256.5 mm) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332185959 |