Tripp Lite TLM825GF power extension 299.2" (7.6 m)
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: TLM825GF
- EAN: 0373321401284 0854432534042 07 ...2534042 0757943233766 5053184169761more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Cable length | 299.2" (7.6 m) |
| Power | |
| AC input voltage | 120 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 5.13" (130.3 mm) |
| Depth | 1.57" (39.9 mm) |
| Height | 10.3" (260.6 mm) |
| Weight | 4.63 lbs (2.1 kg) |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 4.63 lbs |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332140125 |
| Colour | |
| Cable colour | Yellow |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 5.13 x 1.57 x 10.3" (130.3 x 39.8 x 260.6 mm) |
| Packaging data | |
| Package weight | 5.2 lbs (2.36 kg) |
| Package width | 11.5" (292.1 mm) |
| Package height | 2.25" (57.2 mm) |
| Package depth | 13.5" (342.9 mm) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 14.4" (365.8 mm) |
| Master (outer) case length | 12" (304.8 mm) |
| Master (outer) case height | 13.5" (342.9 mm) |
| Master (outer) case gross weight | 32.2 lbs (14.6 kg) |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332140125 |