Tripp Lite P504-006 VGA cable 72" (1.83 m) VGA (D-Sub) Black
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P504-006
- EAN: 0037332160058 0182682313262 76 ...2313262 7608537596794 0666670000919 0163120697632 0100177522685 0115970772601 0803983099876 0373321600588 0151903475973more
Offer details
Trade Prices
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Audio connector | Yes |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Cable length | 72" (1.83 m) |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 7" (177.8 mm) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package height | 9" (228.6 mm) |
| Package weight | 9.52 oz (270 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332160055 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 7" (177.8 mm) |
| Package depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Package height | 9" (228.6 mm) |
| Package weight | 9.52 oz (270 g) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 6.11 lbs (2.77 kg) |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 18" (457.2 mm) |
| Master (outer) case length | 1" (25.4 mm) |
| Master (outer) case height | 20" (508 mm) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332160055 |