Tripp Lite SUWL520C-15 power cable Black 179.9" (4.57 m) Power plug type L
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: SUWL520C-15
- EAN: 3733215608200 0037332156082 03 ...2156082 0373321560820more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 | Power plug type L |
| Cable length | 179.9" (4.57 m) |
| Features | |
| Connector 1 | Power plug type L |
| Cable length | 179.9" (4.57 m) |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 120 V |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 4.41 lbs (2 kg) |
| Package width | 12" (304.8 mm) |
| Package depth | 6" (152.4 mm) |
| Package height | 12" (304.8 mm) |
| Package weight | 7.01 lbs (3.18 kg) |
| Packaging data | |
| Package width | 12" (304.8 mm) |
| Package depth | 6" (152.4 mm) |
| Package height | 12" (304.8 mm) |
| Package weight | 7.01 lbs (3.18 kg) |
| Technical details | |
| Country of origin | United States |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 7.01 lbs (3.18 kg) |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Master (outer) case width | 12" (304.8 mm) |
| Master (outer) case length | 6" (152.4 mm) |
| Master (outer) case height | 12" (304.8 mm) |
| Other features | |
| Country of origin | United States |